18 червня 2013 р.

Літо… Спека…Зайдіть до бібліотеки

 

      Канікули! Літо – найулюбленіша пора всіх дітей. Чимало хто мріє про відпочинок коло моря, дехто вирушить у захоплюючі подорожі до давно омріяних міст або місць. Але, на жаль, не у кожного є реальна можливість це здійснити, тому закономірно виникають питання: як в рідному селі відпочити з користю, чим зайнятися, адже літній відпочинок дітей – це не бездумне гаяння часу та байдикування..
         Бібліотека має широкі можливості для того, щоб зробити дозвілля дитини не тільки приємним і цікавим, а й змістовним. Саме з метою допомогти дітям спілкуватись, розкривати свої можливості та приховані таланти, відпочивати та розвиватись, бібліотечними працівниками  Долинської  районної бібліотеки   розроблена Програми літніх читань. «Книжковими стежками літа»
       Наша бібліотека  в рамках цієї акції провела  бібліографічний  квест «Бібліотека територія читання». Під час проведення квесту діти були ознайомлені з тим, як працює бібліотека, як користуватися каталогами та картотеками бібліотеки та за їх допомогою знайти  небхідну книгу та іншу корисну інформацію.
       Бібліотека працює для вас. Тут все літо можна брати книги, знаходити інформацію в мережі,  гратись в ігри і ще багато чого.  До послуг користувачів книжкові новинки, цікаві виставки
 


 

Немає коментарів:

Дописати коментар