Приємного прослуховування!

 Тепер, щоб ознайомитися з твором літератури не обов’язково напружувати зір. Досить увімкнути плеєр і світ літератури до ваших послуг!
   У чому переваги аудіокниги перед звичайною паперовою? Серед очевидних переваг – компактність. Громіздка книжкова шафа розміститься у вашій кишені або сумочці.
   Книгу ви можете прослуховувати, стоячи в автомобільному заторі. Нею можна насолоджуватися, займаючись власними справами. А як щодо поетичних творів під час прогулянки?
  Аудіокниги корисні насамперед активним людям, які прагнуть отримувати інформацію, вчитися чи гамувати читацький голод, не відриваючись від справ. А люди з обмеженими можливостями, особливо з проблемами зору, за допомогою аудіокниг знову мають можливість жити яскравим духовним життям.
   Словом, аудіокнига – розкішний винахід для сучасної людини.
   До вашої уваги:
  1. Сайт litplayer охоплює твори, передбачені програмою з курсу української літератури для 5-10 класів загальноосвітньої школи: оповідання, новели, романи та поезії кращих українських авторів; зразки усної народної творчості. Збірка містить майже 90 годин звукозапису. Твори начитані професійними акторами та подаються без скорочень. У якості додатку до збірки включені біографії та портрети авторів.
  2. На сайті AudioBooks знаходиться збірник безкоштовних аудіокниг. Всі аудіокниги належать їх власникам. Просимо вас дотримуватися авторських прав власників. Тут ви можете без реєстрації безкоштовно скачати аудіокниги.
  3. На порталі АudioKnijka можна завантажити безкоштовно аудіокниги, які “взяті” з відкритих джерел в мережі Інтернет. 
  4. Проект Почитайка Національної бібліотеки України для дітей - це електронна антологія улюблених творів дитячої літератури, яка створюється бібліотекарями різних регіонів країни.
Сподіваємося, на нашій сторінці ви знайдете чим насолодитися.

Немає коментарів:

Дописати коментар