Давайте познайомимось

   Селище міського типу Вигода – мальовничий куточок Прикарпаття. Тут, у затінку крислатих дерев, розмістилась Вигодська селищна публічна бібліотека-філія. Сам будинок бібліотеки має давню, більш як столітню, історію. Збудував його австрійський капіталіст барон Поппер фон Подагрі, а біля будинку заклав невеличкий парк, де посадив екзотичні дерева.
   Бібліотека розмістилась у “баронському домі”, як досі називають його жителі селища, в 50-х роках ХХ ст. Сьогодні її фонд налічує понад 19 тис. примірників документів, а обслуговує філія 1200 користувачів.
Бібліотека рухається вперед, залучає ширше коло користувачів, шукає нові форми роботи. 6 серпня 2004 року за сприяння Посольства США в Україні та підтримки місцевої влади в рамках проекту “Інтернет для читачів публічних бібліотек (LEAP-IV)” бібліотека-філія отримала комп’ютер з підключенням до мережі Інтернет. На урочистому відкритті був присутній другий секретар посольства США в Україні Роберт Гоммовун.
   У 2011 році бібліотека стала однією з фіналісток другого раунду конкурсу “Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету” в рамках Програми “Бiбліоміст”, завдяки якому отримала нове комп’ютерне обладнання. 4 листопада 2011 року відбулось урочисте відкриття Інтернет-центру.
   Книгозбірня велику увагу приділяє роботі з окремим групами користувачів. Серед її пріоритетів – підтримка людей з обмеженими можливостями.
   До послуг користувачів у бібліотеці:
  •  абонемент, фонд якого поповнюється новими документами, відповідно до запитів користувачів;
  •  читальна зала, де всі бажаючі можуть з періодичними виданнями, цінними документами тощо;
  •  інтернет-центр з безкоштовним доступом до всесвітньої мережі Інтернет;
  •  обслуговування користувачів з особливими потребами вдома бібліотекарями та волонтерами.
   Ми чекаємо на вас:
  • вівторок - субота 9:00 - 18:00
  • неділя 10:00 - 17:00
  • понеділок - вихідний день 
Станьте нашими користувачами, як в реальному, так і у віртуальному світі! 

1 коментар:

  1. Із задоволенням переглянула цей сайт. Приємно, що в цій бібліотеці працюють люди, які справді зацікавлені у своїй роботі. Так тримати!

    ВідповістиВидалити