Дитинство – територія мрій

   Дитинство – це чудова пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх надій. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.
   Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади, бібліотеки та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української юні, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства. Значну увагу роботі з дітьми та підлітками приділяє наша бібліотека, враховуючи різні особливості, які відрізняють її від інших установ району.
   З огляду на відсутність вільного доступу до мережі Інтернет учнів випускних класів смт.Вигода та навколишніх сіл (Кропивник, Старий Мізунь, Новий Мізунь, Новоселиця), а також у зв’язку з нестачею деталізованої інформації про навчальні заклади України, саме вони обрані бібліотекою однією з цільових груп проекту “Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету” програми “Бібліоміст”. Бібліотека надає необхідну їм інформацію по профорієнтації, самоосвіті та з навчально-освітніх питань.
   Багато користувачів бібліотеки – діти з багатодітних та малозабезпечених сімей. Уміння вільно користуватися комп`ютером і мережею Інтернет зараз не тільки необхідність, а й частина життя суспільства. Ці знання дозволяють дитині впевненіше почуватися серед однолітків та стануть у нагоді в навчанні і майбутньому дорослому житті. Бібліотека надає можливість цим користувачам спілкуватись з друзями в соціальних мережах, шукати інформацію, підготувати виступ чи реферат. Старшокласники можуть ознайомитись з навчальними закладами по Інтернету, дізнатись про правила вступу до навчального закладу. Випускники використовують послуги Інтернету з метою отримання результатів зовнішнього тестування.
   Багато дітей люблять вишивати, в’язати, захоплюються бісероплетінням, різьбою по дереву. Розвинути і втілити творчі задуми вони мають змогу також за допомогою мережі Інтернет.
   Окрім навчальних і виховних цілей, заняття в Інтернеті допоможуть організувати дозвілля підлітків й уберегти їх від згубного впливу вулиці.
   Бібліотека постійно проводить навчання комп’ютерної грамотності, Інтернет-години “Інтернет – вікно у світ”, уроки-практикуми “Як вибрати реферат”, “Знання та інформація через Інтернет”, віртуальні подорожі “Куди піти вчитися”, “Навчальні заклади України” тощо.

Приєднуйтесь до нас! З нами цікаво, з нами весело, з нами корисно!

Немає коментарів:

Дописати коментар