У гори – “Карпатським трамваєм”

   Західна Україна – край замків, святинь, водоспадів, етнічної автентики. Сьогодні Україна, і Карпатський регіон зокрема, активно розвивають галузь туризму. Свідченням цього є розвиток нашого унікального бойківського краю – мальовничої Долинщини. Живописні краєвиди гірських сіл, що тісно сплелись з природою Карпат, бистрінь шумних потоків і річок з кришталево чистою водою, вічнозелені смерекові ліси на схилах гір і квітучі полонини – все це вабить, кличе в гори і не тільки щоби набрати повний кошик грибів і ягід, а й помилуватися природою, глибше її пізнати.
   Одним із унікальних туристичних об’єктів нашого краю є вузькоколійка “Карпатський трамвай”, маршрут якої розпочинається саме у Вигоді, неподалік нашої бібліотеки. Її унікальність в тому, що вона збудована ще в 1898 році і до цього часу рахується одним із екологічно чистих видів транспорту. Тут розроблені і діють маршрути по Мізунській колії.
   У 2004 році відбулися пробні рейси за маршрутом Вигода-Мізунь-Дубовий кут, Мендунок, Соболь та до підніжжя гори Магура (1354 м над рівнем моря). Даним маршрутом скористались гості з Німеччини, Англії, Польщі, відпочиваючі на курортах Трускавця та Моршина.
   “Карпатський трамвай” запрошує всіх бажаючих до подорожі гірськими стежками. Він повезе вас мальовничими місцями вздовж берегів екологічно чистої ріки Мізунка, ви зможете відвідати гідрологічну пам’ятку природи загальнодержавного значення – заповідник “Ширковець”, скуштуєте цілющої мінеральної води з джерела “Нафтуся” та джерельної води з гірського джерела “Дзюркач”, зможете скупатися у чудових гірських водоспадах.
   А в нашій бібліотеці кожен може знайти інформацію про цікаві місця Долинщини, її мальовничі куточки, дізнатися про духовні святині, про готельно-відпочинкові комплекси, заклади харчування тощо. У нас ви також зможете поспілкуватись з рідними та близькими людьми за допомогою соціальних мереж та skype-зв’язку, поділитись своїми враженнями від відпочинку, здійснити віртуальні мандрівки Україною та світом.
Подорожуйте разом з нами!

1 коментар:

  1. Це дійсно чудово! Влітку тут особливо класно! Поки чекали прибуття Карпатського трамваю, якось випадково заглянув до бібліотеки і був приємно здивований. Зміг перепочити, проглянути свою електронну пошту та дізнався про Скелі Довбуша. Цього року планую їх відвідати.

    ВідповістиВидалити