23 травня 2022 р.

Пам’ятаємо… Шануємо… Вклоняємося… 23 травня — День Героїв в Україні


       День Героїв – це день пам’яті усіх українців, що присвятили своє життя нашій з вами свободі, тих, хто боровся і захищав Україну. день Героїв відзначають понад сімдесят років. У суворі роки німецької окупації, у час проти більшовицької збройної боротьби, українці на чолі з ОУН вшановували пам’ять Героїв. У 1941 році Другий Великий Збір Організації Українських Націоналістів постановив відзначити 23 травня як День Героїв.

      Свято Героїв покликане відродити в українців героїчний дух поколінь, які дали нашій історії яскраві приклади героїзму лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА та діячів ОУН, Героїв Небесної Сотні, Героїв АТО.

На знак вшанування пам’яті полеглих патріотів України в меморіальному парку селища відбулися урочистості з нагоди свята. На святі були присутні представники селищної ради, працівники  відділу культури, працівники відділу освіти  представники громади та духовенство. Присутні прослухали  музичні твори у виконанні Вигодського  Народного хору.  Відбулася поминальна молитва за Героїв і борців за волю України.  
 

Немає коментарів:

Дописати коментар