15 серпня 2018 р.

Пориньмо у світ періодики


 
 

 


  
Незмінною передумовою успішної діяльності бібліотеки залишається її фонд, де одним із джерел надання оперативної, оригінальної інформації є періодичні видання.
З метою популяризації періодичних видань бібліотека   провела інформаційну годину «Пориньмо у світ періодики»  . В своїй роботі ми використовуємо  тематичне розмаїття виставок періодичних видань. Використовуємо  періодику і в оформленні книжкових виставок, що значно збагачує тематичне наповнення, актуальність і новизну матеріалу.
Часом важко собі уявити який багатий і незамінний арсенал думок, поглядів, відомостей вміщують у собі газети і журнали і як багато вони можуть дати будь-якому читачеві.
В цих виданнях містяться оперативні відомості практично по будь-якій темі. Потрібно тільки уміти їх знайти.
Газетна і журнальна інформація настільки органічно влилася в наше життя, що ми її часом не помічаємо, як свіже повітря, яким дихаємо.
Сьогодні ми пропонуємо помандрувати сторінками нашої періодики наших видань:це журнали-«Жінка», «Единственная»,»Дім.Сад.Город», «Будьмо здорові», «Перевал»,»Дивослово» та газетами «Галичина»,  «Свіча», «Урядовий кур”єр», «Добра справа», «Порадниця». ПЕріодика стане вашим добрим другом, дасть вам добрі поради,
зробить цікавим ваш вільний час.
 

Немає коментарів:

Дописати коментар