20 лютого 2018 р.

Небесна сотня. Мрії, що обірвалися

Революція гідності  – наймасштабніший протест українців за часів сучасної історії. Спротив режиму тривав більше трьох місяців, до нього активно долучились  мільйони людей по всій Україні та тисячі за її межами. Однак жодні протести за часів Незалежності не коштували нації так дорого – повалення режиму у 2014 році забрало життя сотні патріотів, створивши нову трагічну сторінку в нашій історії – Небесна Сотня.
Значення тих подій неможливо переоцінити, адже протягом листопада 2013 – лютого 2014 років відбулось найважливіше для української нації – пробудження свідомості суспільства, а жертовність Небесної Сотні спонукала українців об’єднатися, вона стала прикладом відданості та героїзму для перших захисників українських кордонів від російської агресії.
До дня вшанування трагічних подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року в бібліотеці відбулася  година пам`яті  «Патріоти нашої доби», а також книжкова виставка «Лицарі небесної варти». Присутні  переглянули мультимедійну презентацію «Небесна сотня».
На захід було запрошено учасника тих подій Копчу  Валерія Петровича. 
 


 
 

 

Немає коментарів:

Дописати коментар