12 червня 2014 р.

Спинилось літо на порозі

Ось і прийшло довгоочікуване літо, а з ним і літні канікули.  Вигодська публічна  бібліотека   радо зустрічає всіх юних читачів у своїй літературній світлиці. Бібліотекарі все роблять для того, щоб діткам було комфортно і цікаво спілкуватися, проводити вільний час, тому що до бібліотеки приходять діти не тільки ті, що живуть у селищі, а й приїжджають з довколишніх сіл. Щоб вони могли дізнатися багато цікавого та корисного.
      В бібліотеці проходять літні читання  « Спинилосьлі літо на порозі ». В програмі літніх читань планується провести такі заходи  :
1. Книжкова виставка «Знову сміється літо».
2. Цикл рекомендаційних бібліо-анонсів «Радимо прочитати»
3. Мандрівка сторінками журналу «COOL»
4. Інформаційна година «Відпочиваємо безпечно»
5. Година спілкування «Книга для всієї сім’ї»
6. Віртуальна подорож «Мандруємо бібліотеками світу»
   Бібліотекарі знайомлять  читачів зі світом книг, намагаючись проводити цікаві екскурсії, мультимедійні вікторини та презентації.   Кожен день бібліотеку відвідує багато читачів..
     Літо в бібліотеці тільки починається! Попереду на нас чекають ще багато зустрічей з нашими читачами, де діти зможуть проводити вільний час: розважатися, грати в ігри, дивитися мультфільми, ділитися своїми враженнями, спілкуватися в соцмережах: «Вконтакті», «Скайпі», «Однокласниках».  Бібіотекою проведено виставку «Знову сміється літо». Наш колектив  ознайомив дітей  їз безліччю цікавинок у світі книги.Ми провели віртуальну подорож «Мандруємо бібліотеками світу»,для того щоб діти дізналися про історію бібліотек, про найбільші бібліотеки ,про сучасний інтер’єр бібліотек,про рідкісні видання книг.
Діти цікаво та корисно провели час.
Немає коментарів:

Дописати коментар