10 вересня 2013 р.

Туристичними стежками Долинщини


    Долинщина знаходиться у західній частині Івано-Франківської області і займає територію понад тисячу квадратних кілометрів. На території району є 29 сільських, 1 міська і одна селищна Ради депутатів, яким підпорядковано 43 населені пункти. Населення Долинського району 69 400 чоловік. Лісові запаси та багаті на корисні копалини надра краю дали поштовх для розвитку солеваріння, лісозаготівлі, деревообробки, нафто-газовидобутку. Більшу частину Долинського району складають гори і ліси. Клімат помірно-континентальний, вологий, прохолодний влітку і м'який взимку.
        Долинщина має значний туристичний потенціал, складений із історичних, культурних та природних об’єктів серед них: Стара частина міста Долини, Долинський краєзнавчий музей, Скелі Довбуша, «Карпатський трамвай» Розмаїття туристичних можливостей Долинщини є надзвичайно широким та багатогранним. Кожен зможе знайти в ньому щось для себе.
     Для того, щоб ознайомити широкий загал з найбільш привабливими туристичними місцями нашого краю  бібліотекою проведено екологічну мандрівку «Туристичними стежками Долинщини».
     Користувачі могли також ознайомитися з книжковою виставкою «Туристичними стежками Долищини».
 

 

Немає коментарів:

Дописати коментар