13 лютого 2018 р.

Книга,що вмістила в собі суть епохи.

Продовжуємо знайомити  шанувальників і любителів книги  із цікавою, новою літературою, яка надійшла  до бібліотеки. Сьогодні мова піде про роман американського військового кореспондента  Сергія Лойка «Аеропорт»
Є книжки здатні вмістити у собі суть епохи, покоління, окремого суспільного явища й котрі сприймаються як знаки доби, що в ній вони постали. Саме до таких творів в українській літературі, якби пафосно це не видавалося, хочеться долучити й «Аеропорт» Сергія Лойка, який нещодавно побачив світ у видавництві «Брайт Букс» відразу двома мовами – російською та українською (у майстерному перекладі Ольги Гончар (Хвостової)). Прикметно, що одну з найдостовірніших книг про війну в Україні написав …росіянин, журналіст «Los Angeles Time», так як свого часу гімн Революції гідності «Воины света» склав білоруський гурт «Ляпіс Трубецький». Певно, погляд «з боку» вирізняється ширшим ракурсом, є таким, що здатен оцінити масштаби події.
Якщо говорити про книжку Сергія Лойка в цілому, то насамперед хочеться відзначити три речі: багатоплановість оповіді, багатопроблемність, закладену у розгалужений сюжет, і граничну емоційність викладу.
Читати «Аеропорт» Сергія Лойка нелегко, страшно і боляче. Проте не прочитати його теж не можна. Нам, українцям, не можна не прочитати цю книжку, бо правда і страждання цього твору – це своєрідний катарсис: очищення і навіть відродження національного чуття, якого сьогодні бракує багатьом. 
Цю та інші книги Ви зможете переглянути та отримати в бібліотеці.
 
 

Немає коментарів:

Дописати коментар