9 грудня 2015 р.

Закон-путівник по життю

  Становлення України, як демократичної, соціальної правової держави, формування засад громадянського суспільства безпосередньо пов’язане із нагальною проблемою підвищення правової культури населення, його соціально-правової активності, адаптації до умов сучасного демократичного-правового суспільства.
Одним із основних завдань Вигодської бібліотеки по покращенню правової освіти населення є популяризація юридичної літератури серед різних верств населення та надання допомоги користувачам в процесі реалізації конституційного права кожного громадянина України в доступі до джерел офіційної правової інформації шляхом використання правової бази даних «Законодавство України», глобальної мережі Інтернет та забезпечення прозорості рішень місцевої влади та самоврядування в рамках діяльності публічних центрів регіональної інформації, а також створенні інформаційного орієнтиру у світі права і закону.
   В бібліотеці було проведено правознавчу годину "Закон-путівник по життю". В рамках заходу відбулася   книжкова виставка «Держава – гарант законності», на якій представлено нову літературу з питань права.  В бібліотеці оформлено полицю “Район і селище день за днем, яка  ознайомить користувачів з рішеннями місцевої влади.
Для учнів 7-11 класів було проведено правий брейн - ринг “Як ви знаєте закон ”.
Розбудова нашої державності супроводжується масою нових законодавчих та інших нормативних актів і завдання бібліотек інформувати, підвищувати правову культуру та виховувати правосвідомість у громадян.
  

Немає коментарів:

Дописати коментар