25 червня 2014 р.

Конституція України-основний закон моєї держави


  У кожній країні, кожного народу є свої святині: релігійні, культурні, політичні, правові, економічні… Але у більшості народів є особливі багатовимірні святині, які мають одночасно і політичну, і  економічну, і духовну, і правову цінність.
 Для нашої рідної країни – це Конституція України, вісімнадцятиріччя якої ми відзначаємо цього року. Громадяни нашої незалежної суверенної держави найбільше її цінують і знайомлять з нею світ як з предметом національної гордості. Чинна Конституція України – то будівничий нашого суспільства і нашої держави, творець благ кожної людини.
     На відзначення  цієї дати в  бібліотеці було проведено історичну годину «Конституція України-основний закон моєї держави»», яка розкриває історію Конституції України та її значення у розвитку суспільства, у бібліотеці організована розгорнута книжково-ілюстративна виставка Представлена на ній інформація допоможе користувачам більше дізнатися про першу Конституцію України та одного із поборників української національної ідеї гетьмана Пилипа Орлика, конституційне становлення нашої країни та усвідомити місце Основного Закону нашої держави у світовому конституційному вимірі.

Немає коментарів:

Дописати коментар